Allnature Chia Semínka 500g

Allnature Chia semínka 500g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Superfoods - superpotraviny
Dodavatel:Allnature
Cena:55 Kč
Allnature Chia semínka 500g 2,75 (55%) 23 hodnocení

Semínka chia z rostliny Šalvěje hispánské pocházejí z horských oblastí Střední Ameriky. Oceňují je zejména diabetici, sportovci, osoby trpící vysokým tlakem nebo zvýšeným cholesterolem, vegetariáni, vegani a lidí s redukční dietou. Chia semínka jsou výrazným zdrojem vlákniny, kvalitních sacharidů, proteinů a tuků, z nichž mají vysoké zastoupení omega 3 mastné kyseliny. Chia semínka mají výbornou schopnost vázat na sebe vodu a vytvořit jemný, zdravý a lehce stravitelný gel. Ten díky svým sytícím vlastnostem pomáhá překonat spolu s dobře vyváženou stravou pocit hladu osobám, které začínají s redukční dietou. Velikost balení je 500 g.


 • Oregáno Olej z oregána 50ml EKOMEDICA
  Oregáno Olej z oregána 50ml EKOMEDICA

  EkoMedica Oregáno Olej z oregána je doplněk stravy obsahující oregano, které je tradičně používáno pro usnadnění trávení a pomáhá..

  349 Kč
 • THYMOMEL sirup 100ML
  THYMOMEL sirup 100ML

  Thymomel je tradiční rostlinný léčivý přípravek obsahuje výtažky z tymiánu, mateřídoušky, jitrocele a medu a používá se k usnadnění..

  69 Kč
 • FYTOS Průduškové kapky 50 ml
  FYTOS Průduškové kapky 50 ml

  Průduškové kapky Fytos obsahují plicník lékařský, diviznu, tymián a dobromysl obecnou, které napomáhají dýchacímu systému. Výrobek..

  119 Kč
 • Megafyt Koupelový heřmánek 50g
  Megafyt Koupelový heřmánek 50g

  Megafyt Koupelový heřmánek je účinný přípravek určený k zevnímu použití. Používá se zejména k přípravě koupelí, také jako..

  55 Kč
 • Dr.Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 100g
  Dr.Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 100g

  Psyllium je doplněk stravy ve formě rozpustné vláknina pocházející z Indie. Změkčuje stolici a zvětšuje její objem, tudíž vede ke..

  89 Kč
 • Dr.Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 50g
  Dr.Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 50g

  Psyllium, doplněk stravy, je rozpustná vláknina pocházející z Indie. Změkčuje stolici a zvětšuje její objem, tudíž vede ke správnému a..

  49 KčObjevte: Superfoods - superpotraviny V sekci zdravá výživa čaje a bylinky je možné objevit allnature!
© 2021 Kontakt