Začněte už konečně bydlet ve vlastním domě

V každodenním životě jsme ovlivněni mobilními věcmi, které už ani nevnímáme a bereme je jako samozřejmost. Tak proč nezačít mobilně i bydlet? Není to nic složitého, drahého ani neznámého. Jedná se o pohodlné, spolehlivé a moderní bydlení, které si od začátku přizpůsobíte dle svých představ a budete překvapeni jeho komfortností. Tento typ domu Vám plně představíme, předvedeme, smontujeme a zaručíme bezproblémový chod. Na Vás pouze zůstává zajištění pozemku, kde se bude Váš dům nacházet.
Od mobilního domu nečekejte jen úsporu peněz za pořízení, ale také obrovskou úsporu času. Jelikož k vyřízení stavby nepotřebujete patřičné stavební povolení , nýbrž jen ohlášku o stavbě. Navíc, dům je ve většině případů již zařízen, takže odpadá opět ztráta času ve formě zařizování a shánění nábytku. Ten si ponechte na dovádění s dětmi před Vašim novým mobilním domem. Vše ostatní zařídíme za Vás. Dovoz, montáž, zařízení bytu, přípojení na energie a mnoho dalšího.

Kde mám bydlet v zimě?

Tato otázka je plně vyřešena. Mobilní domy lze zateplit, vyměnit dvojitá okna, dodělat vyhřívané podlahy, dle přání také zhotovit krb a plno dalších Vašich přání. Na velikosti nám nezáleží. Tyto domy zastávají plnohodnotný prostor domu se zapuštěnými základy, takže se nemusíte obávat, že by jste přišli o komfort z bydlení. Jediné co tedy zbývá, aby jste se přišli podívat přímo k nám a ihned se přesvědčíte, že v jednoduchosti je krása a není důvod k obavám.